File Transfer (8.x-2.0-beta2) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: username
cs: uživatel

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Delete File
cs: Smazat soubor

en: Publish
cs: Zveřejnit

en: host
cs: hostitel
