File Transfer (8.x-2.0-beta2) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: username
es: nombre de usuario

en: password
es: contraseña

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Delete File
es: Eliminar archivo

en: Publish
es: Publicar

en: host
es: máquina

en: Transfer
es: Transferir
