File Transfer (8.x-2.0-beta2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: username
eu: erabiltzaile izena

en: Delete File
eu: Ezabatu fitxategia

en: Publish
eu: Argitaratu
