File uploader by Uppy (1.0.3) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Theme
da: Tema

en: Options
da: Valg

en: Revert
da: Gendan

en: Light
da: Lyst

en: Thumbnail width
da: Miniature-bredde

en: Thumbnail height
da: Miniaturehøjde

en: Rotate
da: Rotér

en: Dark
da: Mørkt
