File uploader by Uppy (1.0.3) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Theme
ru: Тема

en: Options
ru: Опции

en: Revert
ru: Вернуть

en: Plugin
ru: Плагин

en: Auto
ru: Авто

en: Light
ru: Светлая

en: Thumbnail width
ru: Ширина миниатюры

en: Thumbnail height
ru: Высота миниатюры

en: Rotate
ru: Вращение

en: Dark
ru: Темный

en: Uploader
ru: Загрузчик
