File URL (2.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Custom
es: Personalizado

en: Mode
es: Modo

en: Upload file
es: Subir archivo

en: Reference
es: Referencia

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
es: %name: Este campo no puede contener más de @count valor(es).

en: File URL
es: URL del archivo

en: Generic file
es: Archivo genérico

en: Remote URL
es: URL remota

en: Type of item to reference
es: Tipo de elemento de referencia

en: @label ID
es: ID @label
