File URL (2.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Custom
nl: Aangepast

en: Mode
nl: Modus

en: Upload file
nl: Bestand(en) uploaden

en: Reference
nl: Referentie

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
nl: %name: dit veld kan niet meer dan @count waardes bevatten.

en: File URL
nl: Bestands-URL

en: Generic file
nl: Generiek bestand

en: Remote URL
nl: Externe URL

en: Type of item to reference
nl: Itemtype om naar te verwijzen

en: @label ID
nl: @label-ID
