File URL (2.0.0-alpha2) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Custom
et: Kohandatud

en: Mode
et: Viis

en: Upload file
et: Lae fail üles

en: Reference
et: Viide

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
et: %name: see väli suudab säilitada kuni @count väärtust.

en: Generic file
et: Tavaline fail

en: Type of item to reference
et: Viidatava elemendi tüüp

en: This must be an external URL such as <em>http://example.com</em>.
et: See peab olema väline veebi-aadress nagu näiteks  <em>http://example.com</em>.
