File URL (2.0.0-alpha2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Custom
he: מותאם

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Reference
he: רפרנס

en: Generic file
he: קובץ גנרי

en: Type of item to reference
he: סוג הפריט לשיוך
