File URL (8.x-1.0-alpha4) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Mode
hi: प्रकार

en: Reference
hi: संदर्भ

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
hi: %name: यह फ़ील्ड @count मानों से अधिक नहीं हो सकती है।

en: Type of item to reference
hi: वस्तु के प्रकार के संदर्भ के लिए
