File URL (8.x-1.0-alpha6) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Custom
hu: Egyéni

en: Mode
hu: Mód

en: Upload file
hu: Fájl feltöltése

en: Reference
hu: Referencia

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
hu: %name: ez a mező nem tartalmazhat több, mint @count értéket.

en: File URL
hu: Fájl webcím

en: Generic file
hu: Általános fájl

en: Remote URL
hu: Távoli webcím

en: Type of item to reference
hu: Hivatkozó elem típusa

en: @label ID
hu: @label azonosító
