File URL (8.x-1.0-alpha7) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Custom
gl: Personalizado

en: Mode
gl: Modo

en: Upload file
gl: Limpar os nomes dos ficheiros subidos

en: Reference
gl: Referencia

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
gl: %name: este campo non pode almacenar máis de @count valores.

en: Generic file
gl: Arquivo genérico

en: Type of item to reference
gl: Tipo de artigo a referenciar
