File Utility (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Language
be: Мова

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: View
be: Праглядзець

en: User Name
be: Імя Карыстальніка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Created
be: Створана

en: Count
be: Колькасць

en: Other
be: Іншыя

en: IP Address
be: IP Адрэса

en: @type: deleted %title.
be: @type: выдалены %title.

en: Language code
be: Код мовы

en: About
be: Аб
