File Utility (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Language
km: ភាសា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: View
km: មើល

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Count
km: រាប់

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: IP Address
km: អាសយ​ដ្ឋាន​ IP

en: @type: deleted %title.
km: @type ៖ បាន​លុប %title ។

en: Language code
km: កូដ​ភាសា

en: About
km: អំពី
