File Utility (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Language
lv: Valoda

en: Edit
lv: Labot

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: View
lv: Skatīt

en: User Name
lv: Lietotāja vārds

en: Email
lv: E-pasts

en: Email Address
lv: Epasta Adrese

en: Created
lv: Izveidots

en: Count
lv: Skaits

en: Other
lv: Citi

en: IP Address
lv: IP adrese

en: Changed
lv: Labots

en: @type: deleted %title.
lv: @type: dzēsts '%title'.

en: Language code
lv: Valodas kods

en: About
lv: Par
