File Utility (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Language
sk: Jazyk

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: View
sk: Zobraziť

en: User Name
sk: Meno používateľa

en: Email
sk: E-mail

en: Email Address
sk: Emailová adresa

en: Created
sk: Vytvorené

en: Count
sk: Počet

en: Other
sk: Ostatné

en: IP Address
sk: IP adresa

en: Changed
sk: Zmenené

en: @type: deleted %title.
sk: @type: odstránené %title.

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: About
sk: Informácie o
