File Utility (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Language
uk: Мова

en: Edit
uk: Редагувати

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: View
uk: Перегляд

en: User Name
uk: Ім'я користувача

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Email Address
uk: Адреса електронної пошти

en: Created
uk: Створено

en: Count
uk: Лічильник

en: Id
uk: Ідентифікатор

en: Other
uk: Інше

en: IP Address
uk: IP-адреса

en: Changed
uk: Змінено

en: @type: deleted %title.
uk: @type: %title видалено.

en: Language code
uk: Код мови

en: About
uk: Про модуль

en: File Path
uk: Шлях файлу

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.
