File Utility (8.x-1.1) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Language
bn: ভাষা

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Email
bn: ইমেইল

en: IP Address
bn: আইপি ঠিকানা

en: Language code
bn: ভাষা কোড

en: About
bn: সম্পর্কে
