File Utility (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Language
da: Sprog

en: Edit
da: Redigér

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: View
da: Vis

en: Email
da: E-mail

en: Send Email
da: Send e-mail

en: Created
da: Oprettet

en: Count
da: Antal

en: Other
da: Anden

en: IP Address
da: IP-adresse

en: Changed
da: Ændret

en: @type: deleted %title.
da: @type: %title slettet.

en: Language code
da: Sprogkode

en: About
da: Om
