File Utility (8.x-1.1) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Delete
is: Strika

en: Submit
is: Lat inn

en: Language
is: Mál

en: Edit
is: Broyt

en: Settings
is: Setingar

en: Name
is: Navn

en: View
is: Vís

en: Created
is: Stovnað

en: Count
is: Nøgd

en: Other
is: Annað

en: IP Address
is: IP adressa

en: @type: deleted %title.
is: @type: strikaði %title.

en: Language code
is: Málkota

en: About
is: Um
