File Utility (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Language
gl: Idioma

en: Edit
gl: Editar

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: View
gl: Ver

en: User Name
gl: Nome de usuario

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Created
gl: Creado

en: Count
gl: Contar

en: Other
gl: Outro

en: IP Address
gl: Enderezo IP

en: Changed
gl: Cambiado

en: @type: deleted %title.
gl: @type: eliminado %title.

en: Language code
gl: Código do idioma

en: About
gl: Información
