File Utility (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Language
hu: Nyelv

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: View
hu: Megtekintés

en: User Name
hu: Felhasználónév

en: ID
hu: Azonosító

en: Email
hu: E-mail

en: Send Email
hu: Email küldése

en: Created
hu: Létrehozva

en: Count
hu: Mennyiség

en: Id
hu: Azonosító

en: Other
hu: Egyéb

en: IP Address
hu: IP-cím

en: Changed
hu: Módosítva

en: @type: deleted %title.
hu: @type: %title törölve lett.

en: Language code
hu: Nyelvkód

en: About
hu: Leírás

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.
