File Utility (8.x-1.1) - en to kn translation catalogue (17 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: View
kn: ನೋಡು

en: User Name
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಹೆಸರು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Count
kn: ಲೆಕ್ಕ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: IP Address
kn: IP ವಿಳಾಸ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Language code
kn: ಭಾಷಾ ಸಂಕೇತ

en: About
kn: ಕುರಿತು
