File Utility (8.x-1.1) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Language
te: భాష

en: Edit
te: మార్చు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: View
te: చూడు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Count
te: లెక్క

en: Other
te: ఇతర

en: IP Address
te: ఐపీ చిరునామా

en: Language code
te: భాషా సంకేతం

en: About
te: గురించి
