File Utility (8.x-1.1) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Count
ug: قېتىم سانى

en: Other
ug: باشقا

en: Language code
ug: تىل كودى

en: About
ug: ھەققىدە
