File Utility (8.x-1.0) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Language code
am: የቋንቋ ኮድ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
