Filebrowser (3.0.1) - en to ar translation catalogue (26 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Body
ar: المتن

en: Delete
ar: حذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Size
ar: الحجم

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: Icon
ar: أيقونة

en: ID
ar: المعرف ID

en: Upload
ar: رفع

en: Created
ar: الإنشاء

en: Number of columns
ar: عدد الأعمدة

en: Create
ar: أنشئ

en: File size
ar: حجم الملف

en: Select all
ar: تحديد الكل

en: Ascending
ar: تصاعديا

en: Descending
ar: تنازليا

en: Close
ar: إغلاق

en: Modified
ar: تم التعديل

en: Machine readable name
ar: اسم مقروء آليًا

en: Please wait...
ar: يرجى الانتظار...

en: The file could not be uploaded.
ar: تعذر رفع الملف.

en: The file upload failed. %upload
ar: فشل في رفع الملف. %upload

en: Image style
ar: نمط الصورة
