Filebrowser (3.1.0-rc2) - en to az translation catalogue (26 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Size
az: Ölçü

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Icon
az: İconka

en: ID
az: İD

en: Upload
az: Yükləmə

en: Created
az: Yaradıldı

en: Number of columns
az: Sütunların sayı

en: Create
az: Yaradıldı

en: File size
az: Fayl ölçüsü

en: Select all
az: Hamısını seç

en: Ascending
az: Artan

en: Descending
az: Azalan

en: Close
az: Bağlı

en: Language code
az: Dil kodu

en: Default sort
az: Defolt çeşidləmə

en: The file could not be uploaded.
az: Faylı yükləmək mümkün olmadı.

en: The file upload failed. %upload
az: Faylın yüklənməsi uğursuz oldu. %upload

en: Image style
az: Şəkil üslubu

en: Automatic width
az: Avtomatik eni

en: The upload directory %directory for the file field %name could not be created or is not accessible. A newly uploaded file could not be saved in this directory as a consequence, and the upload was canceled.
az: %name fayl sahəsi üçün yükləmə kataloqu %directory yaradıla bilmədi və ya əlçatan deyil. Nəticədə yeni yüklənmiş faylı bu kataloqda saxlamaq mümkün olmadı və yükləmə ləğv edildi.
