Filebrowser (3.1.1) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Body
si: බඳ

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Name
si: නම
