Filebrowser (3.1.6) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Body
am: አካል

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Author
am: ደራሲ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ

en: ID
am: አይዲ

en: Close
am: ዝጋ

en: Language code
am: የቋንቋ ኮድ
