Filebrowser (3.1.6) - en to eu translation catalogue (27 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Body
eu: Gorputza

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Author
eu: Egilea

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Size
eu: Tamaina

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: ID
eu: IDa

en: Upload
eu: Igo

en: Created
eu: Sortua

en: Number of columns
eu: Zutaberen zenbakia

en: Create
eu: Sortu

en: File size
eu: Fitxategi tamaina

en: Select all
eu: Aukeratu guztia

en: Default view
eu: Bista lehenetsia

en: Ascending
eu: Goranzko

en: Descending
eu: Beheranzko

en: Close
eu: Itxi

en: Modified
eu: Aldatua

en: Please wait...
eu: Itxaron mesedez...

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: Mime type
eu: Mime mota

en: The file could not be uploaded.
eu: Ezin izan da igo fitxategia.

en: Image style
eu: Irudiaren tankera
