Filebrowser (8.x-2.0-alpha1) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Name
my: အမည်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Select all
my: အားလုံးရွေးရန်
