Filebrowser (8.x-2.0-beta2) - en to el translation catalogue (27 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Size
el: Μέγεθος

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: Upload
el: Αποστολή

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Number of columns
el: Αριθμός στηλών

en: Create
el: Δημιουργία

en: File size
el: Μέγεθος αρχείου

en: Select all
el: Επιλογή όλων

en: Ascending
el: Αύξουσα

en: Descending
el: Φθίνουσα

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Modified
el: Τροποποιήθηκε

en: Upload file
el: Αποστολή αρχείου

en: Machine readable name
el: Αναγνωρίσιμο από τη μηχανή όνομα

en: Please wait...
el: Παρακαλώ περιμένετε...

en: Mime type
el: Τύπος MIME

en: Folder Name
el: Όνομα Φακέλου

en: Rename files
el: Μετονομασία αρχείων

en: Image style
el: Στυλ εικόνας
