Filebrowser (8.x-2.0-beta3) - en to hr translation catalogue (21 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Body
hr: Sadržaj

en: Delete
hr: Ukloni

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Size
hr: Veličina

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: Icon
hr: Ikona

en: Upload
hr: Otpremi

en: Created
hr: Stvoreno

en: Number of columns
hr: Broj stupaca

en: Create
hr: Stvori

en: File size
hr: Veličina datoteke

en: Select all
hr: Odaberi sve

en: Ascending
hr: Uzlazno

en: Descending
hr: Silazno

en: Please wait...
hr: Molimo pričekajte...

en: Mime type
hr: Mime vrsta

en: Image style
hr: Stil slike
