Filebrowser (8.x-2.0-beta4) - en to bo translation catalogue (23 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Name
bo: མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Upload
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Number of columns
bo: བསྟར་བའི་གྲངས

en: Create
bo: གསར་བཟོ

en: File size
bo: ཡིག་ཆའི་ཆེ་ཆུང

en: Select all
bo: ཆ་ཚང་འདེམས

en: Ascending
bo: ཇེ་མཐོ

en: Descending
bo: ཇེ་དམའ

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Default sort
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་གོ་རིམ

en: Mime type
bo: MIMEརིགས

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ
