Filebrowser (8.x-2.0-beta4) - en to hu translation catalogue (41 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Body
hu: Törzs

en: Delete
hu: Törlés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Size
hu: Méret

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: Icon
hu: Ikon

en: Rename
hu: Átnevezés

en: ID
hu: Azonosító

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Created
hu: Létrehozva

en: Number of columns
hu: Oszlopok száma

en: Create
hu: Létrehozás

en: Add folder
hu: Mappa létrehozása

en: File size
hu: Fájlméret

en: Select all
hu: Mindent kijelöl

en: Default view
hu: Alapértelmezett nézet

en: Ascending
hu: Növekvő

en: Descending
hu: Csökkenő

en: Close
hu: Bezár

en: Modified
hu: Változtatott

en: Upload file
hu: Fájl feltöltése

en: Machine readable name
hu: Gépek által olvasható név

en: Delete files
hu: Fájlok törlése

en: Please wait...
hu: Kis türelmet…

en: Filebrowser
hu: Fájlböngésző

en: Provides FTP-like browsing capabilities.
hu: FTP-szerű fájl bögészési lehetőséget nyújt.

en: Default sort
hu: Alapértelmezés szerinti rendezés

en: Mime type
hu: MIME típus

en: Folder Name
hu: Könyvtárnév

en: Default sort order
hu: Alapértelmezés szerinti rendezés

en: Delete selected items
hu: Kiválasztott tételek törlése

en: Rename files
hu: Fájlok átnevezése

en: Image style
hu: Képstílus

en: Upload files
hu: Fájlok feltöltése

en: horizontal
hu: vízszintes

en: Automatic width
hu: Automatikus szélesség

en: Error no items selected
hu: Hiba: nincs elem kiválasztva
