Filebrowser (8.x-2.0-rc3) - en to he translation catalogue (25 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Body
he: תוכן

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Size
he: גודל

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: Icon
he: סמל

en: Upload
he: העלאה

en: Created
he: נוצר

en: Number of columns
he: מספר עמודות

en: Create
he: יצירה

en: File size
he: גודל קובץ

en: Select all
he: בחר הכל

en: Ascending
he: עולה

en: Descending
he: יורד

en: Close
he: סגירה

en: Modified
he: השתנה

en: Please wait...
he: נא להמתין...

en: Default sort
he: מיון ברירת מחדל

en: Mime type
he: סוג Mime

en: Default sort order
he: מיון ברירת מחדל

en: Image style
he: סגנון תמונה
