Filebrowser (8.x-2.0-rc4) - en to kn translation catalogue (24 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Icon
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Rename
kn: ಹೆಸರನ್ನು ಬದಲಾಯಿಸು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Upload
kn: ಅಪ್ ಲೋಡ್ ಮಾಡಿ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Create
kn: ಸೃಜಿಸು

en: Ascending
kn: ಏರಿಕೆ ಕ್ರಮದಲ್ಲಿ

en: Descending
kn: ಇಳಿಕೆ ಕ್ರಮದಲ್ಲಿ

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: Modified
kn: ಮಾರ್ಪಡಿಸಲಾದ

en: Create folder
kn: ಫೋಲ್ಡರನ್ನು ರಚಿಸು

en: Presentation
kn: ಪ್ರಸ್ತುತಿ

en: Folder Name
kn: ಫೋಲ್ಡರಿನ ಹೆಸರು

en: Default sort order
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍ ವಿಂಗಡಣಾ ಕ್ರಮ

en: Delete selected items
kn: ಆಯ್ದ ಅಂಶಗಳನ್ನು ಅಳಿಸು
