Filebrowser (8.x-2.0-rc6) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Body
be: Тэкст

en: Delete
be: Выдаліць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Size
be: Памер

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: Rename
be: Перайменаваць

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Upload
be: Загрузіць

en: Created
be: Створана

en: Create
be: Стварыць

en: File size
be: Памер файла

en: Ascending
be: Узыходны

en: Descending
be: Зыходны

en: Please wait...
be: Калі ласка, пачакайце...

en: Image style
be: Стыль выявы
