File (Field) Paths (8.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: File path
hu: Fájlútvonal

en: Active
hu: Aktív

en: File name
hu: Fájlnév

en: Fields
hu: Mezők

en: Retroactive
hu: Visszamenőlegesen is érvényes

en: Cleanup using Pathauto
hu: Tisztítás Pathauto használatával

en: Transliterate
hu: Latinbetűs átirat

en: Retroactive update
hu: Visszaható frissítés

en: File extension - original
hu: Fájl kiterjesztése - eredeti

en: Active updating
hu: Aktív frissítés

en: Adds improved Token based file sorting and renaming functionalities.
hu: Továbbfejlesztett vezérjelalapú fájlrendezési és átnevezési lehetőségeket nyújt.

en: File name without extension.
hu: Fájlnév kiterjesztés nélkül.

en: File name - original
hu: Fájlnév – eredeti

en: File name without extension - original.
hu: Fájlnév kiterjesztés nélkül – eredeti.

en: File extension - original.
hu: Fájlkiterjesztés – eredeti.

en: @title options
hu: @title lehetőségek

en: Path options
hu: Útvonal lehetőségek

en: Create Redirect
hu: Átirányítás létrehozása

en: Original filename
hu: Eredeti fájlnév

en: Temporary file location
hu: Ideiglenes fájlok helye
