File (Field) Paths (8.x-1.0-beta2) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
pt: Ativado

en: File path
pt: Caminho do ficheiro

en: All
pt: Todos

en: Active
pt: Ativo

en: File name
pt: Nome do ficheiro

en: Fields
pt: Campos
