File (Field) Paths (8.x-1.0-beta6) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Enabled
pl: Włączone

en: File path
pl: Ścieżka do plików

en: Settings
pl: Ustawienia

en: All
pl: Wszystko

en: Active
pl: Aktywne

en: File name
pl: Nazwa pliku

en: Fields
pl: Pola

en: Cleanup using Pathauto
pl: Czyszczenie za pomocą Pathauto

en: Transliterate
pl: Przeprowadź transliterację

en: Retroactive update
pl: Aktualizacja retroaktywna

en: File extension - original
pl: Rozszerzenie pliku - oryginalne
