File (Field) Paths (8.x-1.0-rc1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Settings
bs: Postavke

en: All
bs: Sve

en: Active
bs: Aktivan

en: Fields
bs: Polja
