File (Field) Paths (8.x-1.0-rc1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
es: Activado

en: File path
es: Ruta de archivos

en: Settings
es: Configuración

en: All
es: Todo(s)

en: Active
es: Activo

en: File name
es: Nombre de archivo

en: Fields
es: Campos

en: Transliterate
es: Transliterar

en: Browse available tokens.
es: Ojear comodines disponibles.
