File (Field) Paths (8.x-1.0-rc1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
eu: Gaituta

en: File path
eu: Fitxategiaren bide-izena

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: All
eu: Guztiak

en: Active
eu: Aktiboa

en: File name
eu: Fitxategiaren izena

en: Fields
eu: Eremuak

en: Browse available tokens.
eu: Nabigatzailean gaitutako aldagaiak (tokens).
