File (Field) Paths (8.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
he: מופעל

en: File path
he: נתיב לקובץ

en: Settings
he: הגדרות

en: All
he: הכל

en: Active
he: פעיל

en: File name
he: שם קובץ

en: Fields
he: שדות

en: Browse available tokens.
he: עיון בתבניות קיימות
