File (Field) Paths (8.x-1.0-rc1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: File path
hi: दस्तावेज पथ

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: All
hi: सभी

en: Active
hi: सक्रिय

en: File name
hi: फ़ाइल का नाम

en: Fields
hi: क्षेत्र
