File (Field) Paths (8.x-1.0-rc1) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
id: Aktif

en: File path
id: Jalur berkas

en: Settings
id: Pengaturan

en: All
id: Semua

en: Active
id: Aktif

en: File name
id: Nama berkas

en: Fields
id: Bidang isian

en: Transliterate
id: Menterjemahkan

en: File extension - original
id: Ekstensi berkas - asli

en: Browse available tokens.
id: Telusuri token-token yang tersedia.
