File (Field) Paths (8.x-1.0-rc1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
is: Virkt

en: File path
is: Skráarslóð

en: Settings
is: Stillingar

en: All
is: Allt

en: Active
is: Virkt

en: File name
is: Skráarnafn

en: Fields
is: Svæði
