File (Field) Paths (8.x-1.0-rc1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
jv: Urip

en: Settings
jv: Sétingan

en: All
jv: Kabèh

en: Active
jv: Aktif

en: File name
jv: Jeneng berkas

en: Fields
jv: Field
